Nepal map
B.P. Koirala

Minutes

वी.पी.विचार राष्ट्रिय समाज

केन्द्रीय कार्यसम्पादन समिति

निर्णय पुस्तिका

आज मिति २०७३ साल भाद्र १ गते बुधवार वी.पी. विचार राष्ट्रिय समाज, केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको वैठक समितिका सभापति मा.श्री कुलबहादुर गुरूङ्गको अध्यक्षतामा का म पा, वडा नं. ४, धुम्बाराही स्थित समाजको केन्द्रीय कार्यालयमा बस्यो । जसमा निम्न अनुसारको पदाधिकारी एवम् सदस्यहरूको उपस्थिति रह्यो ।

उपस्थिति

क्र.सं.   नाम र पद     हस्ताक्षर

१      मा. श्री कुलबहादुर गुरुङ्ग, सभापति

२      श्री गोविन्दराज जोशी, उपसभापति

३      श्री विनयध्वज चन्द, महासचिव  

४     श्री लक्ष्मणप्रसाद घिमिरे, कोषाध्यक्ष

५     सदस्य श्री शुनिलकुमार भण्डारी  

६      सदस्य श्री लोकेश ढकाल

७     सदस्य श्री उमाकान्त चौधरी     

८      सदस्य श्री रेवतिप्रसाद भुशाल    

९      सदस्य श्री रामबहादुर गुरुङ्ग    

१०     सदस्य श्री दिपकजङ्ग शाह     

११     सदस्य श्री हस्तवहादुर मल्ल    

१२     सदस्य श्री सुरेन्द्र हमाल 

१३     सदस्य मा.श्री पार्वती डी सी चौधरी      

१४     सदस्य मा. श्री रामचन्द्र यादव   

१५     सदस्य श्री खगेन्द्रराज रेग्मी     

१६     सदस्य श्री लक्ष्मण राय 

१७     सदस्य श्री केशव दाहाल 

१८     सदस्य श्री जनार्दन क्षेत्री

१९     सदस्य श्री भोजराज रेग्मी      

२०     सदस्य श्री शरोज देवकोटा

२१     सदस्य श्री हरीदर्शन श्रेष्ट 

 

 

 

छलफलका प्रस्तावहरू

(१) वी.पी. विचार राष्ट्रिय समाजको यहि भाद्र २४, २५, २६ , गते काठमाण्डौमा हुने दोश्रो महाधिवेसनको तयारीका लागी उपसमिति गठन गर्ने वारे ।

(२) निर्वाचन गर्ने उदेस्यका लागी निर्वाचन आयोग गठन गर्ने । 

बैठकको निर्णयहरू

निर्णयहरु

 प्रस्ताव नं १  वी.पी. विचार राष्ट्रिय समाजको यहि भाद्र २४, २५, २६ , गते काठमाण्डौमा ह्ने दोश्रो महाधिवेसनको तयारीका लागी निक्न वमोजिम उप समिति गठन गर्ने निर्णय गरीयो ।  समितिहरुमा संयोजक लगाएत कम्तिमा ५ र वढिमा ९ सदस्य वनाउने निर्णय गरीयो ।

(१—क)  प्रदेश समन्वय उपसमिति स्( प्रदेश समन्वय उपसमिति प्रतेक प्रदेसको आधारमा अलग अलग गठन गर्ने निर्णय गरीयो । यस समितिले प्रतेक जिल्लावाट आएका प्रतिनिधिहरुको नाम संकलन गर्ने छ र विवाद भए त्यसको समाधान गर्ने छ । प्रदेस समन्यय उपसमितिको संयोजक र सदस्यहरु निम्न वमोजिम हुने छन ।

(क) प्रदेश नं १ ( श्री भोज राज रेग्मी (संयोजक )

                                श्री कविराज न्यौपाने मोरड.  ( सदस्य )

                                श्री केसव दाहाल ताप्लेजुड. ( सदस्य)

                                श्री केसव भट्टराई सुनसरी (सदस्य )

                                श्री बिष्णु राई ( खोटाड. )सदस्य

                                श्री लिला सुव्वा –धनकुटा ) सदस्य

(ख) प्रदेश नं २ ( श्री गोविन्द राज जोशी  संयोजक

                                श्री उमाकान्त चौधरी – बारा ) सदस्य

                                श्री राम चन्द्र यादव –सिराहा ) सदस्य

                                श्री लक्षण राय – सर्लाहि ( सदस्य )

                                श्री जनार्दन क्षत्री –पर्सा  ( सदस्य )

                                श्री  चुन्नि शरण यादव – धनुसा (सदस्य )

              

 

(ग) प्रदेश नं ३ (       श्री हरी दर्शन श्रेष्ट  (सयोजक )

                                               श्री लोकेस ढकाल –काठमाण्डौ  ( सदस्य)

                                              श्री हर्षजित लामा  – काभ्रे ( सदस्य)

                                              श्री  विष्णु आचार्य – नुवाकोट (सदस्य)

                                              श्री हरीभक्त त्रीपाठि – धाधिड.  (सदस्य )

                                              श्री लवश्री न्यौपाने – रामेछाप (सदस्य)

                                             श्री  रुद्र वहादुर खडका –दोलखा ( सदस्य)

(घ) प्रदेश नं ४  श्री राम वहादुर गुरुड. (संयोजक

                श्री सरोेज देवकोटा  –गोरखा (सदस्य )

                श्री खगेन्द्र रेग्मी – स्याड.जा ( सदस्य ) 

               श्री मति उर्मिला थापा – तनहुं ( सदस्य)

               श्री  निरज पुन –वागलुड. (सदस्य )

(ड.) प्रदेश नं ५  (   श्री सुरेन्द्र हमाल (संयोजक)

                                                     श्री रेवति प्रशाद भुसाल –अर्घाखाचि (सदस्य )

                                             श्रीमति पार्वति डि सि. – दाड. (सदस्य )

                                             श्री  राजन पन्त– पालपा (सदस्य )

                                              श्री  राजेन्द्र पन्थ – गुल्मि (सदस्य )

                                              श्री राम चन्द्र ढकाल  –रुपन्देहि ( सदस्य )

(च) प्रदेश नं ६ श्री  विनयध्वज चन्द( संयोजक

                               श्री  दिपक जङ्गशाह – जाजरकोट ( सदस्य)

                               श्री हस्त वहादुर मल्ल –मुगु (सदस्य)

                              श्री मोहन विक्रम सिंह – हुम्ला  (सदस्य )

(छ) प्रदेश नं ७   सुनिल कुमार भण्डारी ( संयोजक 

                               श्री विनय ध्वज चन्द  –वैतडि ( सदस्य)

                              श्री जनक गिरि – वाजुरा (सदस्य )

(१ – ख ) अधिवेसन व्यवस्थापन समिति  स्( यस समितिले अधिवेसनलाई व्यवस्थीत तरीकाले सम्पन्न गर्नका लागी निम्न वमोजिम कार्य गर्ने निर्णय गरीएको छ ।

                              (१) प्रतिनिधिहरुको नाम दर्ता तथाउपस्थितीको व्यवस्था गर्ने ।

                              (२) प्रतिनिधिहरुलाई परीचय पत्र तथा सम्मेलनका सामागृहरु उपलव्ध गराउने ।

(३) व्यानर , मन्च व्यवस्थापन र निमन्त्रणा कार्ड छापने , वितरण गर्ने ।

(४) सम्म्ेलनको कार्यक्रम वनाउने ।

(५) पार्टिका केन्द्रीय सदस्यहरु ,पुर्व क्ेन्द्रीय सदस्यहरु , सांसदहरु ,पुर्व सांसदहरु ,पार्टिका जिल्ला सभापतिहरुको छनोट गरी निमन्त्रणा गर्ने ।

(६) प्रमख अतिथि र विशेस अतिथिको निर्णय  गर्ने ।

(७) अन्य महत्वपुण व्यक्तिहरुको छनोट गरी आमन्त्रण्मा गर्ने ।

(ड) सम्मेलनको रिपोर्ट   तयार गर्ने व्यवस्था मिलाउने ।

(ड) उक्त समितिको संयोजक र सदस्यहरुमा देहाय वमोजिमका व्यक्तीहरु रहने छन ।

                              श्री विनय ध्वज चन्द –    संयोजक

                              श्री शुनिल कुमार भण्डारी ( सदस्य)

                              श्री राम वहाचदुर गुरुड. ( सदस्य )

                              श्रीमति पार्वती डिसि  ( सदस्य)

्            श्री सरोज देवकोटा (    सदस्य )

                              श्री हरी दर्शन श्रेष्ट  (    सदस्य )

                              श्री रेवति भुसाल  ( सदस्य )

 

(१ ग) प्रचार प्रसार उप समिति  स्( श्री गोविन्द राज जोशी  (संयोजक

                                                            श्री लोकेश ढकाल  (सदस्य)

                                                            श्री हस्त वहादुर मल्ल  (सदस्ण् )

                                                            श्री संता्ष न्यौपाने   (सदस्य)

                                                            श्री श्याम पाण्डे   ( सदस्य)

                                                            श्री स्रेन्द्र मिश्र          ( सदस्य )    

(१ घ) अतिथि सत्कार  उप समिति –

यस समितिले अधिवेसनका प्रतिनिधिहरुको भोजन लगाएत अरु आवश्यकताहरुको परीपुर्ति गर्नु पर्ने  निर्णय गरीएको छ । यस समितिको संयोजक र सदस्यहरु निम्न वमोजिम हुने छन ।

               श्री लोकेश ढकाल  (  संयोजक )

               सदस्यहरु स्( ४ जना संयोजकले तोक्ने ।

 प्रस्ताव नं २  वी. पी. विचार राष्ट्रिय समाजको यहि भाद्र २४, २५, २६ गते काठमाण्डौमा हुने दोश्रो माहाधिवेशनले समाजको केन्द्रीय अध्यक्षको निर्वाचन गर्ने हुदा  निर्वाचन सम्पन्न गर्न देहाय वमोजिमको एक निर्वाचन आयोग वनाउने निर्णय गर्दछ ।

(१) अध्यक्ष स्( श्री  सुदिप पण्डित

(२) सदस्य स्( श्री  श्री विश्वास आचार्य

(३) सदस्य स्( श्री दिपेन्द्र अधिकारी